הובלת משרדי הייטק

הובלות הן ללא ספק עסק שאינו פשוט, ומצריך מקצועיות רבה לצד אורך רוח ויחסי אנוש מעולים. כאשר מדובר על הובלת משרדי הייטק, חשיבותן של שלוש תכונות אלו אף עולה, וזאת מכיוון שמדובר בהובלה סבוכה המצריכה שימוש גבוה בככלים ייחודיים וכן באנשי מקצוע מגוונים שתפקידם לדאוג גם לפן הטכני של ההובלה, ולוודא כי לא נגרם כל נזק לרשתות של המשרד, לציוד הממחושב וכיוצא בזה.

הובלת משרדי הייטק -
חשיבותו של ניסיון בהובלה מסוג זה

בדומה להובלה "רגילה" אשר במסגרתה מועברים רהיטים וחפצים לדירת מגורים- בה נדרש ניסיון בתחום כפי שנדרשת עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש על ידי הלקוחות והמוביל הנבחר יחדיו, הובלת משרדי הייטק הינה הובלה בה המשמעות של לוחות זמנים מדוייקים כמו גם ניסיון בהעברת ציוד ממוחשב רב גדולה ויש שיאמרו פי כמה וכמה, ממספר סיבות עיקריות.
הסיבה הראשונה אשר בגינה נדרשת מחברת ההובלות שנבחרה עמידה מדוייקת בלוחות זמנים כמו גם העסקת עובדים מתאימים להובלת משרדי הייטק וציוד ממוחשב רב, היא העובדה כי כל רגע בו המשרד לא פעיל הוא למעשה רגע בו יכולים בעלי החברה להפסיד סכומים מכובדים של כסף.
בין אם מדובר בעיכוב שנגרם בעקבות עומסי תנועה לא מתוכננים או שלא נלקחו בחשבון, ובין אם מדובר בעיכוב שעיקרו בחוסר ניסיון להרכיב ציוד ממוחשב רב במהירות המקסימלית וביעילות, כאשר הדבר נוגע לחברות ולמשרדי הייטק הוא עשוי לגרום להפסדים עצומים מבחינת החברה.
סיבה נוספת אשר בעקבותיה חשוב מאוד לדעת ולשכור חברת הובלות המתמחה בהובלת משרדי הייטק היא כמובן רגישותו של הציוד השונה שנמצא במשרדים, הן מבחינה חומרית והן מבחינת סיווג המסמכים השונים הנמצאים בחברה.
חברת הובלה מקצועית ומנוסה בנישת ההייטק תספק לחברות השונות השוכרות את שירותה חומרי אריזה אמינים מסוגים שונים שיאפשרו הגנה אופטימלית על הציוד כמו גם ארגון יוצא דופן של המסמכים שיימנע מצב בו אובדים פריטים חשובים במהלך ההובלה.

הובלת משרדי הייטק על ידי
חברת איגוד הובלות

כאמור, כאשר מדובר הובלת משרדי הייטק הכרוכה בתפעול ציוד ממוחשב רב ולעיתים גם סבוך, פירוקו והרכבתו באופן יעיל, מהיר וכמובן מקצועי, ניסיון הינו מושג שאסור בתכלית האיסור להתעלם ממנו.
חברת איגוד הובלות הינה חברת הובלות מוכרת אשר נוסדה ב-1985, ומאז פיתחה יכולות טכניות ומיומנויות עבודה יוצאות מן הכלל, שני מאפיינים שהפכו את זו האחרונה לחברה המתאימה לביצוע עבודות הובלה של חברות ענק בתחום ההייטק התחרותי - בין היתר כמו מייקרוסופט, IBM, BATM ועוד.

הובלת משרדי הייטק עם איגוד ההובלות

קופסת אריזה עם חפצים

  • הובלת משרדי הייטק בתקן ISO 9001:2000
  • צוות מובילים מיומן, מקצועי, אדיב ומנוסה!
  • צי משאיות ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות משרדי הייטק בפריסה ארצית
  • הובלת משרדי הייטק במחירים אטרקטיביים

סמל - ISO 9001:2000, IQC מכון לבקרה ואיכות, מערכת ניהול איכות מאושרת