פרוייקט מנופים פיננסים

קרטוני אריזה

מנופים פיננסיים היא חברה ציבורית העוסקת ביזמות נדלנית בארץ ובעולם. כמו חברות נדלן רבות נוספות - מקפידה מנופים פיננסיים לפזר את פעילותה בין פרוייקטים שמתנהלים בישראל ובין פרוייקטים שונים בחו"ל ועובדת בהיקפים מכובדים למדי. למרות הפעילות הגלובאלית של החברה, המטה המרכזי שלה נמצא בארץ, כאן גם יושבת כל ההנהלה, מערכות התמיכה, הלוגיסטיקה ולמעשה מרכז הפעילות.

שירותים משלימים בפרויקט

איגוד הובלות מספקת שירותי הובלה ושירותים משלימים, כך שאתם יכולים להיות שקטים ורגועים שכל הציוד שלכם נשמר במלואו- וכל שלכם ישאר הוא להגיע למשרדים החדשים ולהתרווח.

שירותי החברה כוללים הובלת דירות ומשרדים, הובלה של חדרי מחשבים וציוד עדין. במסגרת ההובלה אנו מספקים את כל הציוד הנדרש לרבות מנופים ומכונות שנוע. במסגרת שירותי ההובלה תוכלו להננות גם משירותי ביטוח תכולה בהובלה וכך גם תוכלו להנות משירותי אחסון אותם אנו מספקים ללקוחותינו.

אנחנו מזמינים אתכם להתעניין במבצעים המתפרסמים באתר.

מהלך העבודה

איגוד הובלות ניהלה, הובילה ומימשה את העברת משרדי החברה שנעשו ממתחם הסטאר סנטר באשדוד לקניון רענים רעננה. העברה זו כללה העברה של 150 עובדים, ציוד, ניירת ומכשור רב. העברת המשרדים של מנופים פיננסיים כללו אריזה, מיון ומספור כל תכולת המשרד במלואה, עבודה עם עגלות שינוע וטיפול עדין ומקצועי בכל החומרים במשרד.

על פרוייקט זה הופקדו ארבעה צוותי עבודה, מנהלי עבודה וחדר תקשורת- כל זאת על מנת להבטיח פרוייקט מוצלח, מהיר והתנהלות חלקה נטולת תקלות.