פרוייקט אפקון

אפקון לוגו

כאשר שוקלים לעשות הובלת עסק גדול יש לבחורבחברת הובלות מקצועית אשר תוכל לתת לכם מענה מקצועי. לצד ניסיון עשיר ויכולת לוגיסטית להפעיל במקביל צוותי מובילים רבים יש צורך בצי משאיות הובלה, ציוד הובלות נלווה ומנהלי שטח מקצועיים.

איגוד הובלות היא חברת ההובלות המנוסה והגדולה בישראל ובפרויקט אפקון הדגמנו את היכולת שלנו לספק פתרונות הובלה בכל קנה מידה בצורה יעילה ומקצועית גם כאשר מדובר בהובלת מפעל יצרני פעיל כמו אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ.

מתוך אתר אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ

חברת אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ נוסה בשנת 1979 , החברה נמנית עם חברות הבקרה התעשייתית הממוחשבת מן הגדולות והוותיקות בארץ, החברה מתמחה גם בבקרת מבנים, מערכות ביטחון וגם מערכות גילוי וכיבוי אש, החברה הינה חברת בת בקבוצת אפקון תעשיות ונחשבת לבית המערכות הגדול בישראל.

חברת אפקון היא למעשה מפעל גדול בו מועסקים כ300 איש והם נזדקקו לשירותי הובלות מאיזור התעשייה של פתח תקווה לסגולה. סוג ההובלה דרש תפעול של צוותי מובילים רבים (כ-שמונה צוותי מובילים). זאת היא הובלת עסק בקנה מידה גדול והיה צורך לבצע הובלת מכשור רב, ציוד משרדי מגוון של משרדים רבים, הובלת מחסנים מלאים בציוד מורכב, הובלת חדרי תקשורת, הובלה של גלילים גדולים של כבלים לחשמל, הובלת בלונים של גז במשקל של מעל טונה ועוד ציוד רב.

אין צורך להוסיף כי הובלת עסק בקנה מידה כזה דורש יכולת לוגיסטית מורכבת.

בפרויקט הובלות זה הפעלנו 8 משאיות ו8 צוותי מובילים אשר עבדו בתיאום עם מנהלי צוות שטח אשר מומחים בביצוע הובלות של חברות ועסקים גדולים. ההובלה כללה הובלת מחסנים גדולים של ציוד, בית מלאכה ועוד.

מכתב המלצה

מכתב המלצה